Sivu 1/1

Voi Eiiiiiiiiii.. Apuaaaa..

ViestiLähetetty: 23. Helmi 2012 18:33
Kirjoittaja tuomarisimson777
Vaikka jo ehdin luulla niin sieltähän se tulee taas.. vastoinkäymiset meinaa tappaa siis oikeasti mun uskon kokonaan..=( (3sakon sääntö) kortti menos 4-8vk:ksi ja siitä päätetään 1.Maaliskuuta.. (ehdin jo luulla että se olisi ohi..viimeinen sakoista annettiin 31.8..rikesakko 59km/h/50alue..) yksi sakoista sellainen jonka mun pomo on kirjoittanut itse lausunnon että se on aiheeton.. HERRA ÄLÄ ANNA POLIISIEN TUHOTA MUA TAAS=(..

Re: Voi Eiiiiiiiiii.. Apuaaaa..

ViestiLähetetty: 25. Helmi 2012 00:26
Kirjoittaja pekka
Kiitos rakas taivaallinen Isämme, että autat ja armahdat tuomarisimson777:ää tahtosi mukaan. Kiitän sinua Jeesuksen Kristuksen nimessä, amen.

Re: Voi Eiiiiiiiiii.. Apuaaaa..

ViestiLähetetty: 07. Maalis 2012 19:53
Kirjoittaja tuomarisimson777
5 viikkoa ne laittoivat=( lankeamus juomaanhan siitä sitten myös tuli. Mutta onneksi ei tapahtunut mitään pahaa. Ikäänkuin Jumala olisi itse jotenkin "vääntänyt mua jostain vivusta" ja lopetin juomisen suht lyhyeen.